36. 30.3.2023 - POŽÁR

Brada - Rybníček
Jednotka vyjela s Popelkou i Rusalkou k požáru v obci Brada - Rybníček. Provádíme hasební práce v dýchací technice. Rusalka (cas30) se stará o dopravu vody.Hasiči zasahovali  v obci Brada-Rybníček na Jičínsku v Českém ráji u požáru penzionu. Podle nich je požár bez zranění, uvnitř nikdo nebyl
CAS 20 Tatra Terrno, CAS 30 Tatra Terrno

35. 26.3.2023 - ZÁCHRANA OSOB

Jednotka byla vyslána k záchraně osoby pomocí AED(Automatizovaný externí defibrilátor, *viz.).

34.23.3.2023 - DOPRAVNÍ NEHODA

Jednotka vyjela k nahlášené nohodě, kdy couvající osobní auto porazilo cyklistu.

33. 16.3.2023 - DOPRAVNÍ NEHODA

Dnešní slunečné, ale přesto mrazivé  ráno si vyžádalo dopravní nehodu osobního vozu, které skončilo na střeše mimo komunikaci. Při projíždění mírné levotočivé zatáčky řidič nezvládl řízení, vyjel vppravo mimo komunikaci a narazil do vodního propustku. Po nárazu se vůz přetočil a dopladl na střechu. Ke zranění naštěstí nedošlo, alkohol policisté vyloučili provedenou dechovou zouškou.
CAS 20 Tatra Terrno, VEA

32. 15.3.2023 - POŽÁR

Ve večerních hodinách vyjela jednotka do ulice  Skuhrovská, kde v rodinném domě vybuchl plyn. Tato událost vyžadovala  obě Tatry, jak Popelku, tak Rusalku. Spolupracovali jsme s HZS Libereckého kraje stanice Semily, Hasiči Nová Ves nad Popelkou, JSDH Košťálov, JSDH Hibštát, ZZS Libereckého kraje , LZS Královehradeckého kraje a PČR.
CAS 20 Tatra Terrno, CAS 30 Tatra Terrno

31. 12.3.2023 - TECHNICKÁ POMOC - transport pacienta

Jednotka byla vyslána na žádost ZZS  k transportu  pacienta. Pacientka byla pomocí vakuové matrace přenesena na nosítka a poté do sanitky.

30. 11.3.2023 - DOPRAVNÍ NEHODA

Stružinec - Tuhaň
Sobotní vytrvalé sněžení komplikovalo dopravu .Zima ještě své poslední slovo neřekla a tím překvapila mnohé řidiče. Jednotka po deváté hodině ranní vyjela k události, kde se větší dodávka  dostala do nesnází a hrozil jí pád do příkopu. Pomocí techniky byla vrácena na komunikaci a mohla pokračovat ve své cestě.

29. 10.3.2023 - ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK - olej na silnici

Těsně před půl dvanáctou vyjela jednotka k likvidaci vylitého oleje na komunikaci. Sorbent vysypali hasiči na mastnou a kluzkou skvrnu, která se táhla po silnicí..

28.  9.3.2023 - DOPRAVNÍ NEHODA

Libštát
I tentokrát jednotka vyjížděla k dopravní nehodě osobního automobilu, které v obci Libštát narazilo do stromu. Nehoda se zraněním.

27. 6.3.2023 - DOPRAVNÍ NEHODA

Ve večerních hodinách vyjížděla jednotka k dopravní nehodě osobního automobilu, které skončilo na střeše. Na vozidle byla provedena protipožární opatření.

26. 5.3.2023 - ZÁCHRANA OSOB